Це 24 Каналу зауважив колишній співробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. За його словами, Путін носить одяг зі спеціальної тканини – кевлару.

Читайте також Боїться не опозиціонерів: чому Путін почав носити бронежилет на публічних заходах

"У нього сам одяг є бронежилетом. Здається, що це звичайний костюм, як у всіх інших. Насправді це пальто та костюм, які зроблені з кевлару. Навіть сорочка у нього зроблена з кевлару. Тобто це спеціальна тканина, яка вже має властивості легкого бронежилета. Цілком ймовірно, що він щось таке одягає", – припустив він.

Охоронці Путіна стають політиками

Сергій Жирнов зазначив, що у Путіна величезний апарат охорони. Федеральна служба охорони налічує 40 тисяч осіб, служба охорони президента – 5 тисяч. Диктатор боїться навіть своїх людей, тому часто робить їх політиками.

Його охороняє величезна кількість людей. Він своїх людей боїться, тому просуває їх, щоб вони йому служили. Мало не 10 колишніх охоронців Путіна були просунуті в політику. Останній – це Дюмін,
– підкреслив ексагент КДБ.

Зауважимо, що Путін призначив свого колишнього охоронця Алєксєя Дюміна особистим радником.

Путін почав носити бронежилет: що пишуть у ЗМІ

  • Опозиційне російське медіа The Moscow Times написало, що страх Владіміра Путіна за власне життя набирає обертів, тому на публічних заходах він почав з'являтися в бронежилеті. Як мінімум з 2023 року російський президент на публіці з'являється лише в бронежилеті.
  • Це підтверджують джерела в оточенні кремлівського диктатора. Зокрема, навіть на параді до сакрального свята 9 травня Владімір Путін також боявся за власне життя, тому був в бронежилеті. Зазначається, що спецслужби рекомендували йому з'являтися на публіці виключно в бронежилеті.
  • Британський консультант з питань безпеки Джейд Міллер проаналізував кадри з параду 9 травня 2024 року й підтвердив, що російський президент справді був у бронежилеті. На це вказують скуті рухи та ще кілька деталей.
  • Водночас в Кремлі офіційно заперечують, що Путін носить бронежилет на публічних заходах. Речник Дмітрій Пєсков стверджує, що заходи безпеки буцімто залишаються на такому ж рівні.