При цьому, хлопець думає, що вбив 4 дорослих, та ще кілька школярів. Загалом, на його думку, жертвами нападу стали щонайменше 7 людей.

До теми Назвався "богом" і вбив 9 людей: що відомо про стрілка з Казані Ільназа Галявієва

Вдома у зловмисника вже вилучили речовини для приготування вибухівки. Раніше він заявляв, що "відмовився від батьків" та заклав там бомбу.

У стрільця було захворювання головного мозку

Правоохоронці наголосили, що Галявієв поводиться неадекватно й заважає проведенню слідчих дій. За їхніми даними, на обліку у психіатра й нарколога він не перебував.

Його поточний стан характеризується неадекватною поведінкою, яка наразі перешкоджає повноцінному проведенню слідчих дій з ним,
– зазначили силовики.

Водночас вони дізналися, що раніше Галявієв неодноразово звертався за медичною допомогою – хлопець скаржився на сильні головні болі.

У 2020 році йому поставили діагноз, який свідчить про захворювання головного мозку. Від початку 2021 року рідні помічали, що він став агресивним.

Мати стрільця бачила, як він приніс додому зброю. Вона запевнила, що висловилася проти. Натомість син пригрозив їй: "Не лізь, я буду полювати".

Напад на казанську гімназію: що відомо

  • Моторошний інцидент трапився зранку 11 травня. Озброєний Галявієв зайшов у гімназію, в якій раніше навчався, та відкрив там стрілянину.
  • Жертвами стали 26-річна вчителька Ельвіра Ігнатьєва та 55-річна Венера Айзатова. Також загинули 7 восьмикласників, їм було 14 – 15 років.
  • Наприкінці квітня Галявієва відрахували з коледжу, оскільки він не з'являвся на пари та іспити. Після цього він отримав дозвіл на зброю.
  • За скоєний злочин стрільцю загрожує довічне ув'язнення. Стаття, за якою його звинувачують, передбачає смертну кару, але в Росії на неї діє мораторій.