Активісти уважно слідкували за дописами, якими ділився колаборант кіріл стрємоусов. І завдяки цьому їм вдалося визначити, де зараз перебуває гауляйтер Херсона, котрий втік напередодні наступу ЗСУ на Південь.

Читайте також Розгублені й обезголовлені, – в ЗСУ оцінили реакцію росіян на контрнаступ на Півдні

Розповідає про любов до Херсона з Воронежа

Зрадники завжди залишаються зрадниками. І наочним прикладом цьому є кіріл стрємоусов, який розповідає про майбутнє Херсона у складі росії з території самої країни-агресорки. Себто він банально втік, адже відчув, що попереду на окупантів очікують дуже непрості часи на Півдні.

Як розповів активіст Сергій Стерненко, небайдужі українці допомогли виявити, де ж зараз перебуває стрємоусов. Вони уважно вивчали його відеозвернення. І не для того, щоб слухати чергові побрехеньки колаборанта, а щоб звертати увагу на деталі. І ось що вони показали.

На одному з відео уважні користувачі мережі побачили Благовіщенський собор міста, на фоні якого і мовить стрємоусов. Ще одна деталь, яка впала у вічі, – жовто-світла чотириповерхова споруда на тому ж проспекті Революції, але вже 29. Там розташований технікум будівельних технологій.

Активісти довели, що стрємоусов переховується у Воронежі / фото з телеграма Стерненка

Сергій Стерненко невдовзі виклав чергову порцію доказів того, що стрємоусов таки переховується в Marriott. Наприклад, про це свідчить інтер'єр, на фоні якого кілька днів колаборант знімає свої відео. Зокрема те, в якому розповідає, що "росія в Херсоні назавжди".

Як зазначає активіст, останній ролик ворог записував на одному з верхніх поверхів готелю. Для цього він обрав велику залу.

стрємоусова не спіткала доля ковальова

Нагадаємо, що напередодні з'явилася інформація про вбивство екснардепа-колаборанта олексія ковальова. Згідно з наявними даними, сталося це ще 28 серпня. Спочатку він бідкався, що не може вибратися з окупованої області, а потім отримав у ній керівну посаду. Він став главою окупаційного "правління" Херсонщини з питань сільського господарства.

Як розповів депутат Херсонської облради, ковальова вбили у його оселі в селі Залізний Порт. Одна з версій розповідає про те, що він загинув внаслідок ножових поранень.

Варте уваги – у Байдена відреагували на наступ ЗСУ: дивіться відео