Андрій Юсов в етері загальноукраїнського телемарафону заявив, що в ГУР поки можуть лише констатувати факт ураження літаків Су-57, передає 24 Канал. Подробиць стосовно самої операції поки немає.

Дивіться також Сили оборони уразили ЗРК в окупованому Криму: жодна з ракет не була перехоплена ворогом

Кремль палає від новини про ураження Су-57

За словами Андрія Юсова, ураження російських літаків – це чудові новини.

Путін справді скаженіє, і є інформація, що реакція у Кремлі справді дуже гаряча і відчутна. Су-57 вони намагались ретельно ховати і оберігати. Власне, у повітряний простір України ті Су-57 так і не потрапляли. Росіяни боялись їхнього збиття. Зрештою відомо, що Росія завищувала характеристики з метою продажу і присутності на міжнародному ринку озброєнь,
– говорить Юсов.

Утім, попри всі заходи безпеки, вороги не вберегли свій новітній літак. З усім тим, за словами речника, вони їх справді використовувалися для завдання ракетних ударів по українських цивільних об'єктах, по мирній інфраструктурі. Тому цілком заслужено відбулась така кара для них.

Також Андрій Юсов додав, що є інформація про ураження двох Су-57 та загиблих і поранених окупантів, які були в момент удару на летовищі. На його думку, цілком справедливо, що з військовими об'єктами та літаками, які беруть участь у геноциді та б'ють по наших мирних містах і цивільній інфраструктурі, трапляються такі речі на території Росії, далеко від українського кордону.

Що відомо про недолугий виріб російського оборонпрому

  • На аеродромі "Ахтубінськ" в Астраханській області Росії 8 червня уразили Су-57. За уточненими даними, уражених літаків на російському летовищі могло бути дві одиниці.
  • Ураження Су-57 – перший такий випадок в історії, заявили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.
  • Авіаексперт Анатолій Храпчинський зазначав, що Росія планувала активно вводити в експлуатацію Су-57. З 2010 року росіяни намагаються також його активно продавати закордонним партнерам. Однак під час показових польотів перед індійською делегацією на одному з літаків після посадки сам загорівся двигун. Потім займання поширилось на весь літак.