Рішення схвалене 28 грудня після розгляду скарги на рішення суду першої інстанції, повідомляє Закарпатський апеляційний суд.

Цікаво Б'ємо по руках, – Кулеба розповів, у якому стані відносини України та Угорщини

Суд вивчив усі матеріали справи й вирішив задовільнити клопотання прокурора, який оскаржував рішення Ужгородського міськрайонного суду від 11 грудня. Водночас рішення самого суду частково скасували.

Беручи до уваги, що відповідне майно є речовими доказами у кримінальному провадженні, а також для встановлення всіх обставин вчиненого злочину своїм рішенням апеляційний суд наклав арешт на майно,
– наголосили в суді.

Хто такий Василь Брензович:

  • Це український політик угорського походження, лідер "Партії угорців України" й очільник Товариства угорської культури Закарпаття.
  • У 2014 – 2019 роках він був народним депутатом України від партії "Блоку Петра Порошенка".
  • Раніше справу проти нього анонсував колишній голова Закарпатської ОДА Олексій Петрович, вказуючи на діяльність політика в угорсько-українському скандалі.

Чому виник новий скандал довкола українських угорців?


Насправді складні відносини між центральною владою та угорським населенням вже не є новиною, але новий скандал спалахнув після місцевих виборів.

У мережі з'явилося відео, як депутати Сюртівської ОТГ на чолі з головою заспівали гімн Угорщини замість українського під час складання присяги. Мовляв, більшість населення й депутатів тут угорці.

Після цього правоохоронці здійснили на півдні Закарпаття низку обшуків, а Угорщина у відповідь почала блокувати зустріч Україна – НАТО.