7 червня 2021 року о 10:00 відновляться слухання у справах проти всіх обвинувачених. Того ж дня розпочнеться слухання справи по суті.

Тим часом Бойовик "Бєс" Безлер відсудив у Bellingcat 340 тисяч рублів "моральної шкоди"

Що розглядатиме суд Гааги

Очікується, що суд зможе обговорити матеріали справи за три дні – 8, 9 та 10 червня 2021 року. У процесі суд проведе коротке обговорення документів. У п'ятницю, 11 червня 2021 року, розгляд продовжать.

Більш загальні теми будуть висвітлені цього першого дня. Тоді обговорять слідство магістрату, і можливо, зроблять зауваження щодо перевірки. Суд також представить вступ до обговорення матеріалів справи протягом наступних днів.

Суд відкрив власне кримінальне провадження за справою MH17 і, вивчивши та обговоривши зміст матеріалів обвинувачення, з'ясував ключові питання.

Саме з цих тем почнуть обговорення:

  • Чи був збитий рейс MH17 ракетою "БУК"?
  • Чи запускали ракету зі сільськогосподарського поля поблизу Первомайського?
  • Чи грав обвинувачений у цьому якусь роль?

Особисті обставини обвинуваченого також будуть обговорювати настільки, наскільки ця інформація є у матеріалах обвинувачення.

Згодом сторона обвинувачення матиме можливість обговорити розділи матеріалів справи 17 та 18 червня 2021 року. Блок слухань триватиме до 9 липня 2021 року. У вересні 2021 року родичі загиблих зможуть звернутися до суду.