Серед вилучених активів як рухоме, так і нерухоме майно. Частина з нього була оформлена на рідних та близьких гауляйтера.

Важливо Працював ще на КДБ: суд виніс вирок 74-річному коригувальнику вогню по Яворівському полігону

Майно зрадника Балицького націоналізували

За матеріалами СБУ вдалося націоналізувати майно зрадника Балицького. Так, Вищий антикорупційний суд 5 червня задовольнив позов Міністерства юстиції про стягнення в дохід України активів колаборанта. Загальна вартість націоналізованого майна становить понад 120 мільйонів гривень.

Частина рухомого й нерухомого майна була записана на сім'ю Балицького – дружину, сина й батька. Втім, його також вдалося націоналізувати.

Сере вилучених активів – київська компанія, яка займається ремонтом і техобслуговуванням літаків. Решта націоналізованого майна перебуває на тимчасово захопленій частині Запорізької області. Зокрема, мовиться про 5 легких літаків, 3 квартири, приватний будинок, 2 земельні ділянки та 4 автомобілі преміумкласу, зокрема Lexus та BMW.

Крім того, націоналізовано 100% статутного капіталу шести підприємств у тимчасово окупованому Мелітополі. Серед них – місцева телерадіокомпанія, яка працює на агресора.

Важливо Ключ до Півдня․ Як і завдяки кому Кремль готував окупацію Мелітополя

Останні новини про зрадника Балицького

  • 23 квітня 2024 року Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати майно колишнього народного депутата, заочно засудженого за держзраду Євгена Балицького. Мовилося про майно, яке націоналізували 5 червня.
  • У червні 2023 року Євгена Балицького заочно засудили за державну зраду. Колишньому нардепу присудили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд визнав колаборанта винним в участі й організації незаконних референдумів на тимчасово окупованих територіях, а також в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України.
  • Варто наголосити, що Балицький – колишній депутат від нині забороненої партії ОПЗЖ. Він один із перших публічно підтримав російське вторгнення, а згодом став гауляйтером на окупованій частині Запорізької області.
  • У липні 2022 року Балицький також одним із перших отримав російський паспорт на території окупованого Запоріжжя. Вже у вересні того ж року зрадник вступив до путінської партії "Єдіная Росія".