Поліція змогла встановити спільника луцького терориста і повідомила йому про підозру 21 липня. Про це повідомляє 24 канал.

Важливо Харківський спільник луцького терориста регулярно відправляв йому зброю

Що відомо про запобіжний захід спільнику луцького терориста

  • Сума застави – 175 тисяч гривень. Про це оголосив суддя Орджонікідзевського районного суду Харкова.
  • На триманні під вартою наполягав слідчий Дмитро Дорошенко. Обрання такого запобіжного заходу мотивував наявністю зброї під час обшуків та ризиком незаконного впливу на свідків.
  • Сам підозрюваний просив суд обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Запевняв, що не переховуватиметься від слідства та не заважатиме розслідуванню.

Що в суді казав сам підозрюваний

На засіданні чоловік визнав, що знайдена зброя належить йому та сказав, що частина є зареєстрованою, а частина – ні. Те, що торгував зброєю і боєприпасами, заперечує. Він також наголосив, що нічого не приховував, не відмовлявся, не чинив опір, співпрацював зі слідством.

Визнаю свою провину та повністю розкаююся, що не здав раніше зброю через страх. В мене дві неповнолітні дитини, мати-пенсіонерка. Ніколи не був терористом і не торгував зброєю,
– заявив затриманий.

Михайленко запевнив, що "підтримує конституційну владу України, а також допомагає Збройним силам України протистояти окупації".

В чому правоохоронці звинувачують Михайленка

  • Раніше силовики навідалися додому до Дмитра Михайленка та встановили, що він регулярно постачав своєму спільнику зброю і боєприпаси. Поліція обшукала два дачні будинки, що належать підозрюваному. Втім там нічого не знайшли.
  • Очільник харківської поліції запевняє, що правоохоронці знають коло "клієнтів" Дмитра Михайленка. За інформацією правоохоронців, Михайленко відправляв зброю не лише у Луцьк. Він загалом займався торгівлею зброєю, тож направляв свої "посилки" й в інші міста.
  • Поліція повідомила йому про підозру у незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами.

Актуально Суд обрав запобіжний захід луцькому терористу Кривошу

Захоплення заручників у Луцьку: головне

  • У Луцьку 21 липня озброєний Максим Кривош захопив автобус і взяв у заручники 14 його пасажирів. Так він утримував їх впродовж понад 12 годин.
  • Згодом терорист добровільно здався силовикам, а ніхто з заручників не постраждав. Операцію спільно проводили поліція й СБУ.
  • Того ж дня затримали Дмитра Михайленка за підозрою в допомозі луцькому терористу. Його затримали саме через посилки Кривошу з невідомим умістом.
  • Пізніше у будинку харків'янина провели обшуки й знайшли цілий арсенал зброї й боєприпасів. Їх він буцімто привозив з зони бойових дій на Донбасі. Ще два обшуки провели на дачах, але там зброї не було.