Адвокат повідомив, що Геннадій Балашов вирішив не вносити призначену раніше заставу. Суму в 9 мільйонів 600 тисяч гривень, визначену судом, захисник назвав "нереальною".

Цікаво Бізнесмен Балашов прийшов у поліцію в костюмі "Бетмена": курйозне відео

Балашов очікував арешту

Ігор Черезов хоча й називає звинувачення прокуратури "надуманими", та запевняє: того, що політика відправлять у СІЗО, цілком очікували.

Тому, краще отримати арешт в кримінальному провадженні за статтею 212, санкція якої взагалі не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, а не чекати якоїсь чергової провокації. Загалом ми здивовані, але не засмучені,
– заявив адвокат.

Сам Геннадій Балашов заявив, що прокурори й самі не очікували такого рішення суду. Крім того, він заявив, що заставу платити не буде.

Коротко про справу Балашова:

  • Відомого українського бізнесмена, колишнього нардепа й лідера політичної партії "5.10" підозрюють в ухилянні від сплати податків. Мовиться про продаж майна за буцімто заниженою ціною.
  • За версією слідства, протягом 2018 – 2019 років Геннадій Балашов умисно ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору, сума яких сягнула понад 9,6 мільйона гривень.
  • Сам бізнесмен стверджує, що у 2018 році квартиру, через яку виникли підозри, продавав через нотаріуса. Балашов переконує, що всі податки тоді заплатив.

Допис Ігоря Черезова:

Печерський суд таки змінив запобіжний захід з застави на арешт нашому клієнтові, підозрюваному у продажу квартири нижче ринкової ціни у 2018 році.

Геннадій Балашов вирішив не вносити нереальний заставу в розмірі 9 мільйонів 600 тисяч гривень. Нереальний з точки зору ідіотизму як підозри, так і клопотання.

Ми знали, що рано чи пізно за будь-яким надуманим звинуваченням Балашова Г. В. таки відправлять до слідчого ізолятора.

Тому, краще отримати арешт в кримінальному провадженні за статтею 212, санкція якої взагалі не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, а не чекати якоїсь чергової провокації.

Загалом, ми здивовані, але не засмучені.

На задньому плані прокурор.