Про закриття провадження повідомив сам Мустафа Найєм. За його словами, суддя аргументувала рішення тим, що закінчився термін досудового розслідування.

Важливо Найєм про справу щодо побиття: Пропонували домовитись, але ми принципово на це не йшли

Найєм заявив, що умисне затягування процесу з боку захисників Саитова довгий час не дозволяло направити справу в суд. Він додав, що захист нападника приблизно пів року займався ознайомленням з матеріалами справи.

А коли обвинувальний акт все-таки був направлений до суду, суддя Шевченківського районного суду міста Києва Тетяна Овсепьян порахувала, що терміни досудового розслідування спливли й справа підлягає закриттю,
– написав Найєм.

Суддя Тетяна Овсепьян заявила, що порахувала терміни слідства виходячи з постанов прокурора. Натомість Найєм підкреслив, що його адвокати зробили аналогічні розрахунки та, судячи з усього, "її явно підвели знання математики".

У фейсбуці екснардеп навів детальні розрахунки та підкреслив, що "суддя не дорахувалася 20 днів і вирішила просто закрити справу". Він заявив, що його адвокати вже готують апеляцію.

Нападники і їх адвокати не хочуть доводити в суді свою невинність. Тому що не зможуть. Вони вибрали тактику затягування процесу, щоб по закінченню 5 років справа була закрита через закінчення строків притягнення до відповідальності,
– підсумував Найєм.

Актуально Суд повністю виправдав трьох чоловіків, які напали на ексдепутата Мустафу Найєма

Напад на Мустафу Найєма: головне

  • Напад на тоді ще нардепа БПП Мустафу Найєма скоїли 30 квітня 2018 року. Інцидент трапився у центрі Києва через конфлікт на дорозі.
  • Внаслідок нападу Найєм отримав травми й лікарі госпіталізували його до лікарні. Тоді екснардеп заявляв, що випадок не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.
  • Поліція розпочала справу за хуліганство, затримала 3 осіб, а ще 1 – встиг втекти до Баку за 2 години після інциденту.
  • 1 травня 2018 року прокуратура оголосила підозри 3 нападникам. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Мустафа Найєм вважає таке рішення неадекватним.