Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на прес-секретаря прокуратури Києва Надію Максимець.

Речниця столичної прокуратури сповістила, що на засіданні у п'ятницю відразу 8 народних депутатів виявили бажання взяти на поруки Мосійчука.

Читайте також: НАБУ спіймало на хабарі працівника Генпрокуратури

Суд частково задовольнив клопотання прокуратури, застосувавши до підозрюваного запобіжний захід, однак не у вигляді нічного домашнього арешту з одяганням електронного браслета, а у вигляді особистого зобов’язання,
– сказала Максимець.

При цьому суд поклав на Мосійчука низку процесуальних обов’язків, а саме – утриматися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні, прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора або суду, повідомляти про зміну місця проживання та здати документи для виїзду за кордон.

Ухвала суду діятиме до 3 грудня 2018 року.

"Упродовж 5 днів з дня отримання повного тексту ухвали прокуратура визначиться щодо її можливого оскарження", – додала речниця прокуратури Києва.

Нагадаємо, 4 жовтня очільник Держрезерву Вадим Мосійчук заявив про обшуки у своєму помешканні, які проводила прокуратура Києва.

Це підтвердили у прокуратурі і заявили, що Вадим Мосійчук ухвалив рішення перемістити понад 14 тисяч тонн зерна з одного державного підприємства на інше. Це спричинило безпідставні витрати на суму понад 6 мільйонів гривень.