Про відповідне рішення повідомляє ЦПК.

"Суд відхилив нашу скаргу і залишив у силі рішення Матіоса про засекреченість декларацій військових прокурорів", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нульова декларація: влада знайшла спосіб узаконити награбовані статки

Нагадаємо, що 27 грудня Окружний адміністративний суд Києва на закритому судовому засіданні відмовив громадській організації “Центр протидії корупції” у задоволенні позову до Головного військового прокурора Анатолія Матіоса та до Національного Агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), у якому активісти вимагали визнати протиправною і скасувати постанову про засекречення декларацій військових прокурорів.

У ЦПК вважають незаконним рішення Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса приховати від громадськості декларації працівників військової прокуратури. Активісти вважають дане рішення Матіоса абсолютно протиправним. По-перше, закон не дозволяє вилучати з реєстру декларації за бажанням, а по-друге – цей небезпечний прецедент позбавляє суспільство контролю над майновим станом високопоставлених чиновників, і, таким чином, дозволяє приховати незаконне збагачення посадовців Генеральної прокуратури.