Таку заяву зробив головнокомандувач Збройних Сил України генерал Віктор Муженко під час урочистостей з нагоди Дня Високомобільних десантних військ на Дніпропетровщині, передає сайт Міноборони.

За його словами, після початку агресії з боку Кремля високомобільні десантні війська виявились одними з найбільш боєздатних компонентів Збройних Сил України.

Читайте також: Військові наголошують на серйозних проблемах у 95 бригаді: Полторак ініціює перевірку

467 крилатих піхотинців віддали своє життя за свободу та незалежність України. Героїчні подвиги воїнів-десантників у Слов’янську та Красному Лимані, на Савур-Могилі та Карачуні, у Ізвариному, Дебальцевому, Авдіївці та багатьох інших містах Донеччини та Луганщини назавжди увійдуть у кожне українське серце, символом стійкості та вірності Військовій присязі,
– підкреслив очільник ЗСУ.

Водночас він зауважив, що близько 3800 воїнів-десантників було нагороджено державними та відомчими нагородами, за мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань.

"Двадцятьом присвоєно найвище звання — Герой України, шість з них його отримали посмертно", – додав Муженко.

Крім того, генерал привітав зі святом командувача Високомобільних десантних військ генерал-лейтенанта Михайла Забродського та особовий склад підрозділів усіх частин ВДВ, присутніх на плацу 25-ої окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади.