Загибла працювала головною спеціалісткою у юридичному відділі управління майном. Про її смерть повідомили у пресслужбі Сумської обласної ради.

Раніше На Прикарпатті знайшли тіло жінки, яка зникла під час повеней: фото

Як сталася трагедія

У пресслужбі Сумського Управління ДСНС повідомили, що близько 16 години у селі Климентове Охтирського району тіло жінки підняли місцеві жителі. Через три години з річки підняли тіло 34-річного чоловіка. Однак довелося це робити працівникам Сумської міської водолазно-рятувальної служби.

Місцеве видання "Тиждень" опублікувало інші подробиці трагедії. З'ясувалося, що загибла разом з рідними відпочивала на базі відпочинку "Смородине" "і зустріла там знайомих.

Серед них був професійний водолаз, який запропонував їй спробувати поплавати з аквалангом. У супроводі двох аквалангістів жінка опустилася під воду.


Каріна відпочивала разом із рідними / Фото з її фейсбук-сторінки

Як стало відомо іншому сумському сайту "Ваш шанс", загиблий аквалангіст під водою подавав жінці свій балон з повітрям. Як зазначають очевидці, у неї повітря закінчився. Однак жінка, мабуть, злякалася, і занурення пішло трагічним шляхом.

Що відомо про Каріну Козупицю?

Народилася місті Тростянець Сумської області. У 2012 році закінчила Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого".

З 2012 року працювала на різних посадах у відділі Держкомзему у Тростянецькому районі, секторі державного земельного кадастру відділу Держземагентства у Тростянецькому районі, Тростянецькій районній державній адміністрації, Управлінні патрульної Служби МВС у місті Харкові, Департаменті патрульної поліції.

З листопада 2016 року розпочала свою роботу в Управлінні майном Сумської обласної ради.


Лише нещодавно Каріні виповнилося 30 років / Фото з її фейсбук-сторінки

У поліції деталі трагедії поки не повідомляють.

Село Климентове лежить уздовж річки Ворскла – дивіться карту