Про це в ефірі 24 каналу розповів керівник відділу розслідувань видання УП Михайло Ткач. Журналіст провів паралель з ДТП за участю колишньої дружини депутата від "Слуги народу" – тоді нібито поліції було складно знайти свідків відповідних обставин.

До теми Корнієнко заявив, що не знає, де та в якому стані перебуває Трухін

Справа з ДТП Трухіна розвивається у тій самій площині, сказав Ткач. Згідно з його інформацією, свідки цих обставин перебувають у складній ситуації – деякі повідомляли, що на них тиснуть.

Свідки ДТП чекають на реакцію

Журналіст додав, що чи не єдиний шанс Трухіна уникнути відповідальності – це домовитися або залякати свідків, у яких можуть бути інші відео з місця аварії.

"Багато колег шукають (відео – 24 канал) і не можуть знайти, оскільки свідки цієї ДТП бояться, вони переживають. Чекають на якусь реакцію", – сказав Михайло Ткач.

Ми бачимо, що ця справа затягується і я маю певні сумніви у тому, що зможуть (зробити – 24 канал) хоча б журналісти, не кажучи про правоохоронців – чи взагалі вони займаються цією справою, чи отримали наказ "не чіпати і не розслідувати",
– додав він.

Зверніть увагу Різні санкції можуть бути, – Корнієнко про ймовірну політичну відповідальність для Трухіна

За попереднім протоколом, який було складено на місці події, за кермом перебував не Трухін. За інформацією джерел керівника відділу розслідувань УП, Олександр Трухін буде намагатися доводити, що він не був за кермом, а для цього йому потрібно знищити або унеможливити публікацію будь-яких інших доказів, які б свідчили про те, де він перебував у авто та у якому був стані.

Ткач про справу Трухіна: дивіться відео 24 каналу

Скандал довкола нардепа Трухіна: що треба знати

  • У ЗМІ з'явилася інформація, що 23 серпня нардеп від "Слуги народу" Олександр Трухін спричинив ДТП дорогою з Полтави до Києва. В аварії постраждали декілька людей, серед них – голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, його помічник та двоє дітей.
  • Розкривати деталі інциденту відмовився керівник президентської партії Олександр Корнієнко. Натомість він порадив чекати офіційної заяви Нацполіції.
  • Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що сподівається, що розслідування буде максимально неупередженим, а Трухін таки розповість про свою роль у скандальній ДТП на Київщині.