За словами Корнієнка, партія зацікавлена у чесному та прозорому розслідуванні, однак потрібно чекати на інформацію від Національної поліції.

Зверніть увагу Є закон, і він буде працювати, – Разумков хоче почути реакцію Трухіна на скандал з ДТП

Корнієнко бачився з Трухіним

Олександр Корнієнко розповів, що бачився з Олександром Трухіним після ДТП на нараді в Офісі Президента 28 серпня. Там нардепи обговорювали підготовку до наступного пленарного тижня Верховної Ради. Однак, за словами керівника "СН", тоді він нічого не знав про ДТП за участю свого колеги.

За останні два дні, поки скандал з Трухіним набрав обертів, Корнієнко не спілкувався з ним.

Останні кілька днів з ним (Трухіним – 24 канал) немає контакту. В нього якісь там сімейні справи, чи медійно-сімейні, я до кінця не зрозумію, але він теж не може поки що зв'язатися,
– розповів Корнієнко.

Також голова "Слуги Народу" не знає, де зараз перебуває Трухін. Однак він впевнений, що якби той був у "поганому стані", то неодмінно б повідомив.

ДТП за участю Трухіна: головне

  • 23 серпня 2021 року в Дарницькому районі Києва сталася ДТП. автомобіль Audi в'їхав у Ford, який зупинився на червоне світло. Від удару останнього відкинуло в авто Daewoo.
  • В аварії постраждали декілька людей. Серед них голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, його помічник та двоє дітей з автомобіля Daewoo.
  • За даними журналістів, у протоколі поліції водієм авто Трухіна вказана інша людина.