Відповідну інформацію оприлюднив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Про це він написав вночі проти 7 червня – після голосування щодо Джонсона.

Зауважте Джонсон залишається: британським депутатам забракло голосів, щоб висловити

Подоляк прокоментував рішення щодо Джонсона

Лідерство – завжди важкий тягар. Борис Джонсон одним із перших зрозумів усю небезпеку Росії та став поруч із Володимиром Зеленським на захисті вільного світу від варварської навали,
– пояснив Подоляк.

Додав також, що світу потрібні саме такі лідери як Джонсон – великий друг України, а британська корона – щит демократичного світу.

Зауважте Джонсон відреагував на результати голосування за вотум довіри до нього.

Сам Борис Джонсон у промові перед голосуванням заявив, що радіє, що голосування нарешті відбулося, оскільки воно дає "шанс покласти край зосередженню ЗМІ на керівництві Консервативної партії".

Прем'єр Британії також зауважив, що:

  • під його керівництвом консерватори можуть розкрити потенціал цієї країни;
  • закликав депутатів відмовитися від танців під дудку ЗМІ.

Що цьому передувало

  • Ймовірно, у травні 2020 року Борис Джонсон разом з дружиною відвідав вечірку. Проте в той час у країні та світі тривала пандемія та були заборонені подібні заходи. Консерватори кажуть, що нібито тоді втратили віру до Джонсона.
  • Прем'єр-міністр вибачився за вчинок. Попри це, конфіденційно надсилали листи за призначення голосування про вотум довіри від консерваторів.
  • Очільниця МЗС Великої Британії Елізабет Трасс заявила про 100% підтримку Бориса Джонсона. Додала, мовляв, приємно, що колеги підтримали прем’єр-міністра.

Дивіться також – Зеленський та Джонсон пройшлись центром Києва: відео