Згідно з новими свідченнями таксиста, Антона Полякова в його авто пересадили з іншої автівки. Одразу ж після цього в народного депутата почалися конвульсії.

Зверніть увагу У Чернігові попрощалися з Антоном Поляковим: фото та відео з церемонії

Правоохоронці нібито побили таксиста

За словами адвоката, за зміну свідчень правоохоронці побили таксиста. Попри те, адвокат заявив, що слідів побиття на тілі його підзахисного немає, тому експертиза не доведе цього. Крім того, це не єдине порушення. Адвокат таксиста переконує, що його підзахисний провів у поліцейському відділку добу замість 3 годин.

Таксист пояснив своє рішення спершу збрехати тим, що він не міг знати про те, чи вживав щось нардеп чи ні й тому не хотів вплутувати інших людей. Однак незмінним у його свідченнях залишилося те, що Поляков був при свідомості, коли його посадили в авто. Через те, що йому стало зле, таксист вирішив їхати в лікарню, порушуючи правила дорожнього руху. Тоді його й зупинили патрульні та знайшли тіло депутата.

Він збрехав, що він підібрав його на транспортній зупинці, а насправді йому його підвезли із іншої машини і попросили доправити додому. От і все. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз. От хлопці його і наказали. Але слідів немає, експертиза не покаже,
– заявив адвокат.

За даними ЗМІ, у таксиста кримінальне минуле. Чоловік був фігурантом справи про торгівлю людьми.

Смерть Антона Полякова: головне

  • Народний депутат Антон Поляков помер у ніч проти 8 жовтня в Києві. Його тіло знайшли на задньому сидінні у таксі без ознак життя. Політика намагалися реанімувати медики, однак безрезультатно.
  • За результатами розтину, причиною смерті стали гостра коронарна недостатність та гостра ішемічна хвороба серця.
  • За декілька годин до смерті Поляков зустрівся з помічником нардепки Анни Скороход Русланом Джамбулатовим в одному зі столичних ресторанів. За даними слідства, напередодні він посварився з колегою, яка була його співмешканкою.
  • Поховали політика 11 жовтня у рідному Чернігові.