24 канал зібрав усе найважливіше, що наразі відомо з офіційних джерел про смерть нардепа Антона Полякова.
Нагадаємо Стало зле в таксі: нардепа Антона Полякова виявили мертвим
Знайшли непритомним в таксі
Як повідомила вранці 8 жовтня патрульна поліція Києва, Антона Полякова знайшли у таксі. Поліція спинила його водія за перетин подвійної суцільної смуги. Сталося це майже одразу після того, як він підібрав пасажира.
Коли патрульні перевіряли документи водія, помітили на задньому сидінні чоловіка у напівлежачому стані. Водій сказав, що він п'яний і погано почувається. Патрульні помітили блювоту на сидіннях і побачили, що чоловік непритомний. Коли підійшли ближче, побачили, що у нього вже немає пульсу і дихання.
Зверніть увагу Конфлікт зі "слугами" і зв'язок з Коломойським: що відомо про загиблого Антона Полякова
Патрульні терміново викликали швидку і витягли його з авто. Йому зробили серцево-легеневу реанімацію, згодом її продовжили медики. Втім, не допоміг навіть дефібрилятор: чоловік помер. Тоді з'ясувалося, що це нардеп – Антон Поляков.
У телеграм-каналі "Монастир" опублікували фото з місця трагічного інциденту.
Поляков знепритомнів по дорозі в таксі / Фото з телеграм-каналу "Монастир"
Як Поляков провів свій останній вечір
Того ж дня правоохоронці повідомили подробиці, які вдалося з'ясувати. Очільник київської поліції Іван Вигівський на брифінгу зазначив, що у крові Полякова було близько 1 проміле алкоголю. Перед смертю він випивав і останні години провів у компанії знайомого – помічника нардепки Анни Скороход Руслана Джамбулатова.
Детально Вечір перед смертю Поляков провів із помічником Анни Скороход, з якою жив
Щодо Анни Скороход, то вона була для Полякова не просто колегою, а співмешканкою. Втім, він із нею посварився і відмовився до неї їхати. Натомість десь 1,5 години Поляков і Джамбулатов їздили вулицями Києва. Згодом помічник Скороход спровадив його на таксі, аби той врешті поїхав додому.
У поліції підтвердили, що Скороход і Поляков жили разом / Фото 24 каналу
Сліди на шиї
Посилаючись на свої джерела, видання "Цензор.нет", повідомило, що у Антона Полякова були сліди на шиї. Очільник поліції Києва Іван Вигівський підтвердив, що на шиї були почервоніння. Він зазначив, що це були сліди від ланцюжка.
Вони начебто могли з'явиться, коли нардепа витягали з машини. Інших пошкоджень на тілі нардепа не знайшли.
Причини показав розтин
Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що усі цінні речі і документи Полякова були на місці. Причини смерті встановлюватимуть під час розтину. Автомобіль вже оглянули і вилучили, водія допитали.
Мої співчуття близьким Антона Полякова і запевнення, що ми швидко і об'єктивно знайдемо істину,
– написала генпрокурорка.
За результатами розтину, смерть народного депутата настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.
Детальніше Назвали попередню причину смерті Полякова в Києві
Що кажуть у поліції про смерть Полякова: дивіться відео
Версії смерті Антона Полякова
Наразі поліція висунула декілька версій щодо смерті політика:
- хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті,
- отруєння невідомою речовиною самостійно,
- отруєння невідомою особою.
Він пояснив, що наразі у поліції вже є попереднє лікарське свідоцтво про смерть. Його видали після розтину. Згідно з ним, причиною смерті Полякова є гостра коронарна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця.
Більше про це Поліція назвала версії смерті нардепа Антона Полякова
Іван Вигівський запевнив, що наразі поліція не може стверджувати, що "це була на 100% природна смерть або отруєння невідомою особою". Проте запевнив, що більше схиляються до того, що це природна смерть.
Уже призначили судово-медичну експертизу та судово-токсикологічну експертизу крові, сечі та зразків органів тіла. Слідчі шукатимуть токсичні, отруйні, наркотичні чи психотропні чи медичні речовини.
Діяльність Полякова у Раді
- Антон Поляков із Чернігова пройшов у Раду від партії "Слуга народу".
- 15 листопада 2019 року нардепа виключили з фракції. Мотив – не голосування так, як погоджено у фракції.
- Окрім неугодного "Слузі народу" голосування, Поляков відзначився тим, що підписав ініційований Олександром Дубінським проєкт постанови про висловлення недовіри генпрокуророві Русланові Рябошапці.
- 16 грудня Поляков подав заяву про вихід з партії.
- Поляков запам'ятався тим, що подав 6 000 правок до другого читання законопроєкту про банки.