Мовиться як про захворювання політика, так й про отруєння. Про це на брифінгу 8 жовтня заявив начальник нацполіції Києва Іван Вигівський.

До теми Переглядають відео з камер та допитують свідків, – поліція про розслідування смерті Полякова

Поліція назвала ймовірні версії смерті Полякова

Вигівський пояснив, що поліція висунула декілька версій щодо смерті політика.

Це хронічне захворювання Полякова, котре могло призвести до смерті, а також – отруєння невідомою речовиною самостійно або невідомою особою,
– розповів Вигівський.

Він пояснив, що наразі у поліції вже є попереднє лікарське свідоцтво про смерть. Його видали після розтину. Згідно з ним, причиною смерті Полякова є гостра коронарна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця.

Поліція призначила експертизи

Окрім того, призначили судово-медичну експертизу трупу та судово-токсикологічну експертизу крові, сечі та зразків органів тіла. Мета – виявити токсичні, отруйні, наркотичні чи психотропні чи медичні речовини.

Іван Вигівський запевнив, що наразі поліція не може стверджувати, що "це була на 100% природна смерть або отруєння невідомою особою". Проте запевнив: "Більше схиляємось до того, що все-таки, скажімо так, природна смерть".

Що відомо про смерть Антона Полякова

  • 8 жовтня нардепа Антона Полякова виявили мертвим у Дніпровському районі столиці.
  • У поліції підтвердили, що чоловіку стало зле в таксі. Відомо, що нардепа нудило, а потім почались конвульсії. Швидка не змогла його врятувати.
  • Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство" з приміткою "Природна смерть"
  • У прокуратурі зазначили, що розтин тіла Антона Полякова уже відбувся – за результатами розтину, смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.
  • Згодом поліція з'ясувала, що нардеп перед трагедією посварився зі співмешканкою. Саме через це він нібито не хотів їхати додому, а кілька годин катався у таксі вулицями Києва.