Як Лещенко повідомив у своєму телеграм-каналі, таким чином Дубінський нібито має намір перемкнути увагу суспільства з того факту, що ні він, ні вся "група Коломойського" не голосували за зняття недоторканності з "відомого "мародера" на залізниці Ярослава Дубневича".

Радимо ознайомитися! Справа Дубневича: чому парламент дав дозвіл на арешт і що загрожує нардепу

Інформацію про збір підписів вже підтвердив сам Дубінський на своєму телеграм-каналі. Також він оприлюднив фото проєкту постанови про висловленням недовіри Рябошапці. Документ вже підписали сам Дубінський, ще Максим Бужанський і Антон Поляков. Двоє останніх також є членами фракції "Слуга народу".

Парламентар свій крок пояснює тим, що Рябошапка нібито закрив справу щодо детектива НАБУ, який "злив" дані проти Ігоря Гладковського, сина експершого заступника секретаря РНБО.

Водночас Рябошапка спробував прикрити цю історію зверненням щодо зняття недоторканності з Дубневича, хоча ще нещодавно відмовлявся підписувати йому підозру через нестачу доказів і ризику розвалити справу в суді,
– зауважив Дубінський.

На його переконання, Рябошапка також покриває убивць.

Що відомо про роль Рябошапки у справі Гладковського-молодшого? За інформацією видання "Українські новини", Рябошапка закрив кримінальне провадження, яке було розпочато в березні 2019 року за фактом розкрадання коштів Укроборонпрому. Допомагав Гладковському здійснювати корупційні дії "таємний агент НАБУ" Євген Шевченко. Останньому нібито директор Бюро Артем Шевченко та його перший заступник Гізо Углава продавали довідки про те, що фірма "Оптимумспецдеталь" Гладковського-молодшого (фірма-прокладка, що була складовою корупційної схеми – 24 канал) не має ознак фіктивності.

Видання додає, що згідно з фабулою кримінального провадження, Ситник, Углава та кум Ситника, керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужинський, приховали матеріали ГПУ про дії Гладковського-молодшого: їх 1 березня 2017 року передали в НАБУ.

Як встановив Рябошапка, у діях Ситника, Гладковського-молодшого, "таємного агента НАБУ" Шевченка та інших учасників злочинної схеми на кшталт детектива НАБУ Завгороднього немає складу злочину – все законно, резюмує ресурс.

Детальніше про розкрадання в Укроборонпромі! Відмивали шалені суми за "металобрухт" з РФ: шокуючі деталі корупційних схем в Укроборонпромі

Також Дубінський запевнив, що він все ж голосував за зняття недоторканості Дубневича, проте не голосував за його арешт через те, що його справу НАБУ та ГПУ можуть спустити на гальма.

Руслан Рябошапка очолив Генпрокуратуру 30 серпня, коли президент Зеленський підписав відповідний указ. До цього з 21 травня чинний генпрокурор перебував на посаді заступника голови Офісу Президента.

Цікаво! Біографія Руслана Рябошапки: з НАЗК в крісло Генпрокурора