Поки російські рятувальники вже декілька годин поспіль намагаються загасити масштабну пожежу, росіяни бідкаються на українських воїнів. Свої думки громадяни країни-агресорки викидають у місцеві телеграм-канали, пише 24 Канал.

Дивіться також Показуємо на карті Тамань: де розташована нафтобаза, займання якої видно з Кримського мосту

У росіян "палає" через свою немічність

Після "бавовни" у Тамані росіяни кинулись звинувачувати українців у порушенні їхнього сну. Цікаво, що у коментарях згадують про нібито порушення Україною міжнародних конвенцій, хоча ніхто не звертає увагу на смерті українців через російські ракети.

Разом зі згадками про врегулювання конфлікту росіяни закликають свою владу "стерти Україну з лиця Землі". Крім того, коментатори накинулись на редакторів телеграм-каналів, які вказували, що причина пожежі – падіння безпілотника. Натомість росіяни стверджують, що це була саме атака дронів.

Росіяни бідкаються через "бавовну" у Тамані / Скриншоти

Варто нагадати, що цієї ночі "Бавовнятко" завітало до Ленінградської, Брянської, Курської областей Росії, Краснодарського краю, тимчасово окупованих частин Херсонщини і Донеччини.

Що відомо про пожежу у Тамані

  • Пожежа сталася у селищі Волна Темрюкського району Краснодарського краю. Це неподалік від Кримського мосту. Там раптово загорівся резервуар із нафтопродуктами.
  • Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв повідомив, що пожежі присвоєно вищий ранг складності. За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.
  • Пожежа на нафтобазі настільки налякала жителів селища Волна, що в мережі почали поширювати інформацію, що почалася евакуація. Та місцева влада стверджує, що ситуація нібито не потребує евакуації.
  • Не дивно, що росіяни в Краснодарському краю перелякані. Річ у тім, що вони зранку прокинулися й стали свідками, що пожежа все ще триває. У небі здалеку видно стовп диму, який і викликала пожежа в Тамані.
  • Глава Темрюкського району Федір Бабенков повідомив, що площа пожежі становить 1200 квадратних метрів.