Apple Vision, але не Pro

Судячи з останніх чуток, головна різниця між топовою і простішою версіями полягатиме у внутрішніх екранах, які є найдорожчим компонентом Pro. Вони отримали високу роздільну здатність, яка змусить позаздрити будь-якого конкурента.

Дивіться також Журналісти дізналися обсяг пам'яті Apple Vision Pro: гарнітура залишить iPhone позаду

Гарнітура оснащена двома 4K мікросвітлодіодними панелями, які постачає лише компанія Sony. Проблема в тому, що японський виробник обмежив річний обсяг виробництва дисплеїв для гарнітури доповненої реальності лише мільйоном одиниць. З такою величезною перешкодою Apple не тільки не зможе виробляти стільки пристроїв, скільки хоче, але й матиме мало можливостей для переговорів щодо цін на компоненти дисплеїв.

Наразі ціна Apple Vision Pro у 3499 доларів США обумовлена саме вартістю двох 4K мікросвітлодіодних панелей від Sony у 700 доларів США. У новому звіті The Information йдеться про те, що два китайські постачальники – BOE і SeeYA – оцінюються на предмет їхньої технології мікросвітлодіодів, яка потенційно може знизити вартість, що дасть змогу випустити дешевшу модель у масове виробництво. Якщо ж їхня пропозиція виявиться не гіршою за продукт Sony, то ми можемо побачити їхні дисплеї і в Pro-версії.

Як повідомляє видання, дешевша й простіша гарнітура вже знаходиться у виробництві та отримала внутрішню назву N109. Наразі невідомо, якими функціями та особливостями пожертвує компанія, щоб здешевити ґаджет.