Коли справа доходить до смартгодинників, призначених для активних людей, Apple має рішення. Серія Ultra ще з першого анонсу завоювала любов користувачів, а на заході "Жага до чудес" компанія Apple представила довгоочікуваний Apple Watch Ultra 2. Пропонуємо детальніше поглянути на те, що пропонує цей новий пристрій.

Дивіться також Apple Vision Pro таки отримає дешевшу й простішу версію

Що нового

Цього року компанія внесла мінімум змін у дизайн Watch Ultra 2.

  • Передусім згадали про новий потужніший процесор S9 для "суперплавної анімації".
  • Нова архітектура дисплея, 3000 нітів яскравості, щоб краще читатися на світлі.
  • На борту також покращений пульсометр та надширокосмуговий чіп визначення місцезнаходження U2.
  • Siri тепер обробляється на пристрої завдяки новому нейронному рушію в чипі S9. Siri також може надавати доступ до даних про стан вашого здоров'я, що стане доступним "пізніше цього року".
  • Новий чип U2 може знайти ваш iPhone з надвеликою точністю, а також запропонувати медіа, коли ви наближаєтесь до HomePod, або елементи керування "Зараз грає", якщо колонка вже щось відтворює.

Годинник також запроваджує жест подвійного дотику палець до пальця для таких речей, як відповідь на телефонні дзвінки та завершення дзвінків, відкладення будильника, керування таймером і секундоміром та іншими функціями без прямої взаємодії з годинником.

Час автономної роботи в режимі низького енергоспоживання тепер становить до 72 годин.

Оригінальний Ultra був доступний лише у сірому кольорі "необроблений титан", тоді як у моделі 2-го покоління з'явився новий повністю чорний колір.

Apple Watch Ultra 2
Всі оновлення Apple Watch Ultra 2 / Скриншот 24 каналу