Амір Нурані не випробовував свій Apple Watch Ultra першого покоління навмисно. Він загубив годинник під час плавання на озері Тревіс, що знаходиться в Остіні, США. Ремінець Apple Watch Ultra розроблений таким чином, щоб його було нелегко зняти, але в цьому випадку Нурані носив силіконовий ремінець, який не втримав годинник на руці. Але ця історія все ж таки отримала щасливий фінал.

Дивіться також Apple Watch Ultra 2: ультимативний ґаджет на службі активного способу життя

Він працює!

Коли чоловік був на глибині близько 9 метрів під водою, ремінець відірвався, і Apple Watch потонув в озері. Нурані намагався знайти годинник одразу після втрати, але йому не пощастило. Зрештою, він навіть найняв аквалангіста, але й той нічого зробити не зміг. Оскільки більше нічого не залишалося, Нурані увімкнув режим "Загублений" на своєму Apple Watch через додаток Find My на своєму iPhone. Таким чином, Apple Watch показував повідомлення всім, хто міг би знайти його пізніше.

На диво, хтось знайшов загублений Apple Watch Нурані, але не через кілька днів, а через три місяці.

Через три місяці мені зателефонували й сказали, що годинник знайшовся. Я живу в Лос-Анджелесі, але мій брат зміг зустрітися з дайвером і забрати годинник,
– розповів власник.

Apple Watch Ultra знайшли на дні озера
Apple Watch Ultra знайшли на дні озера / Фото 9to5mac

Apple Watch був вкритий брудом, але він зміг видалити більшу його частину. Нурані каже, що той, хто відшукав пристрій, тримав його на зарядці "кілька днів". Нарешті, годинник увімкнувся і відтоді працює "ідеально".

Apple Watch Ultra продовжив працювати після місяців під водою
Apple Watch Ultra продовжив працювати після місяців під водою / Фото 9to5mac​

Це далеко не перший подібний випадок:

  • Раніше цього року мережу облетіла новина про чоловіка, який знайшов свій Apple Watch через кілька днів після того, як впустив його в море, завдяки сервісу Find My.
  • Також був випадок зі студентом, який знайшов свій iPhone через тиждень після того, як впустив його в озеро. Людина, яка знайшла iPhone, змогла зв'язатися з власником завдяки Emergency Contacts.

Звісно ж, не варто забувати, що подібні історії можуть бути підставними, щоб пропіарити продукт, хоча важко уявити, щоб Apple при її популярності йшла на такі кроки.