Ілон Маск не зійшов з розуму, в його заявах є певний сенс, розповідає політичний оглядач та автор відеоблогу "Безумый мир" Іван Яковина.
Цікаво! Манекен на Tesla вперше облетів Сонце
Чому Маск хоче підірвати Марс?
"Очікується, що після атомного бомбардування щільність атмосфери стане приблизно такою, як в горах на земному високогір'ї. Завдяки цьому можна буде виходити на вулицю без скафандра, в звичайному одязі, не побоюючись, що тебе розірве на шматки", – сказав Яковина.
Експерт запевнив, що також це вирішить проблему з температурою, адже на Марсі дуже холодно.
Коли атмосфера Марса стане щільною, там відразу ж потепліє на пару десятків градусів, а перепади в температурі будуть не настільки величезними. Крім того, вчені сподіваються, що на Марсі, як і на Землі, вуглекислий газ викличе парниковий ефект, і атмосфера почне накопичувати тепло,
– відповів Яковина.
Він додав, що, простіше кажучи, вони сподіваються запустити всесвітнє потепління на Марсі.
Бомбардування Марсу дасть два побічних позитивних ефекти
"Перший – люди позбудуться значної частини своєї атомної зброї. Таким чином, Земля стане трохи безпечнішою", – наголосив Яковина.
За словами оглядача, другий плюс – це колосальне, просто епічне видовище.
Ви тільки уявіть собі, як грандіозно виглядатиме масована термоядерне бомбардування сусідньої планети. З цим, я думаю, ніщо не зрівняється. Це буде найяскравішою маніфестацією людського генія і його здатності змінювати всесвіт під себе,
– заявив Яковина.
Дивіться відео повного випуску відеоблогу "Безумный мир" з Іваном Яковиною за 20 серпня 2019 року:
Зазначимо, що сам Ілом Маск розтлумачив свою ідею так: вибухи термоядерних бомб над полюсами планети можуть утворити "мініатюрні Сонця". Світила, у свою чергу, мають розтопити льодовики на полюсах, а завдяки випаровуванню може утворитись вуглекислий газ, який створить парниковий ефект.
Що відомо про Марс?Це четверта планета Сонячної системи, яку ще називають "червоною планетою" через колір поверхні. Це планета земного типу з розрідженою атмосферою. На Марсі є метеоритні кратери, як на Місяці, та вулкани, долини і пустелі, як на Землі. Крім того, період обертання Марса і сезонні цикли також подібні до земних.
Однак, через істотну віддаленість від Сонця Марс отримує на 57 % менше енергії, ніж Земля. Середньорічна температура там мінус 60 градусів. Тож в теорії, якщо люди таки потраплять на Марс, то будуть отримувати дуже велику дозу радіації, що з часом призведе до серйозних проблем із здоров’ям та навіть до смерті.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно