Команда розробників OpenAI наголосила на значному прогресі у здатності DALL-E 3 розуміти запити користувачів, інформує 24 Канал. Тепер модель може аналізувати складні інструкції та створювати зображення, які точно відповідають наданим описам.

А тим часом Сформульовано 7 важливих принципів регулювання штучного інтелекту

Ця розробка має на меті усунути необхідність для користувачів займатися складним оперативним проєктуванням, щоб досягти бажаного результату.

Помітні зміни

DALL-E 3 чудово обробляє дрібні деталі, включаючи складні пози людських рук, які часто створювали проблеми для штучного інтелекту. Примітно, що навіть за однакових запитів DALL-E 3 постійно перевершує версію DALL-E 2, видаючи точніші результати.

ChatGPT зможе малювати зображення

Одним з ключових застосувань DALL-E 3 буде його інтеграція в чат-боти ChatGPT Plus і Enterprise, запланована на найближче майбутнє. Поєднання можливостей обробки мови з розширеними можливостями генерації зображень дасть змогу отримувати точніші та більш кастомізовані результати.

OpenAI пояснює:

При отриманні запиту ChatGPT автоматично генерує індивідуальні детальні підказки для DALL-E 3, на основі яких він створить зображення. Якщо отримане зображення подобається користувачеві, але не точно відображає запит, його можна змінити, додавши лише кілька додаткових уточнюючих слів.

Коли DALE-E 3 стане доступним

Наразі DALL-E 3 перебуває на стадії дослідницької попередньої версії і стане доступною для абонентів ChatGPT Plus і Enterprise у жовтні через API.

  • Важливо відзначити, що використання DALL-E 2 базується на підписці, а ChatGPT Plus коштує 20 доларів на місяць.
  • Чат-бот Bing Chat AI від Microsoft наразі є єдиним великим чат-ботом, який пропонує безкоштовний вбудований генератор зображень, що працює на основі мовної моделі GPT-4 від OpenAI.
  • OpenAI підтверджує, що, як і у випадку з DALL-E 2, зображення, створені за допомогою DALL-E 3, будуть належати користувачеві, надаючи йому право передруковувати, продавати або поширювати їх без отримання додаткових дозволів.

Не забули і про безпеку

OpenAI реалізував певні заходи безпеки в DALL-E 3, щоб зменшити потенційні зловживання.

  • Генератор зображень відхилятиме запити, що містять імена публічних осіб або будь-які "шкідливі упередження", щоб мінімізувати ризик поширення пропаганди та дезінформації.
  • Розробники також тестують класифікатор походження – інструмент, призначений для визначення того, чи було зображення згенероване нейронною мережею.
  • Крім того, DALL-E 3 не буде створювати зображення в стилі сучасних художників і митців, що дозволить уникнути потенційних порушень авторських прав.

Читайте на сайті Штучний інтелект проєктує міста значно краще, ніж це роблять люди

Оскільки OpenAI продовжує впроваджувати інновації в галузі штучного інтелекту, розширені можливості генерації зображень DALL-E 3 відкриють користувачам нові шляхи для творчого самовираження та виконання завдань, а також вирішать проблеми (принаймні спробують), пов'язані зі зловживанням та етичними міркуваннями.