Попередня дата бою

Цукерберг написав на своїй сторінці у соцмережі Threads, що готовий вийти проти Маска вже 26 серпня, але поки що від Маска не було підтвердження щодо його участі саме цього дня.

Дивіться також Транслюватимуть в прямому ефірі соцмережі X, – Ілон Маск про бій з Марком Цукербергом

Варто також додати, що бій між мільярдерами транслюватиметься у прямому ефірі соцмережі X (колишній Twitter). Про це Маск розповів напередодні додавши, що він готовий до реального бою у клітці з Цукербергом. Тож можна припустити, що якщо обидвоє учасників справді готові, то бій таки має усі шанси відбутися 26 серпня.

З чого все почалося

Маск, відомий своїм запальним характером у Twitter, почав дражнити Цукерберга, коли компанія Meta розкрила плани запуску конкурента соціальної платформи X. Обмін уколами між двома мільярдерами закінчився тим, що Маск кинув виклик Цукербергу заявивши, що готовий побитися з ним в октагоні – спеціальна клітка у Лас-Вегасі де проводяться бої MMA.

Протистояння Цукерберга і Маска привернуло увагу з усіх куточків технологічної індустрії та за її межами, і багато хто з нетерпінням чекає на результат цього незвичайного зіткнення між впливовими фігурами.

Варто нагадати, що поєдинок мав усі шанси не відбутися через маму Ілона Маска, яка заборонила проводити його. "Без жартів. Бийтеся тільки словами. Сядьте в крісла. На відстані 4 футів один від одного. Перемагає найсмішніший", – написала жінка. Вона навіть деякий час відписувала користувачам у коментарях під публікаціями з інформацією про бій стверджуючи, що бою не буде.

Дивіться також Марк Цукерберг вперше за 11 років повернувся у Twitter, щоб покепкувати з Маска Threads

На деякий час ажіотаж навколо бою знизився, але букмекери почали приймати ставки, а різного штибу фахівці та звичайні користувачі почали робити прогнози та аналізувати, хто ж переможе в такому протистоянні. Схоже це таки переконало мільярдерів довести справу до кінця. З наближенням дати поєдинку світ спостерігатиме за тим, чи вийдуть ці два титани-мільярдери в октагон і чи вирішать вони свої розбіжності в епічному протистоянні.