Очищення смартфона від небажаних файлів може бути швидким і простим рішенням для покращення продуктивності. Часто це одна з тих проблем через які ваш пристрій починає "тупити" і дратувати вас. Зараз 24 Канал розповість, як дати цьому раду.

Читайте на сайті Полегшуємо собі життя з функцією автозаповнення паролів на смартфоні

Очищаємо кеш браузерів

У популярних браузерах, таких як Chrome, Samsung Internet і Firefox, є опції для очищення кешу і небажаних файлів.

Усі ці браузери мають один простий алгоритм очищення кешу. Просто відкрийте застосунок, торкніться кнопки Меню з трьома крапками, перейдіть до розділу Історія та очистіть дані веб-перегляду.


Очищаємо історію перегляду в класичних браузерах типу Chrome / Фото 24 Каналу

Не всі браузери схожі

Але як бути з такими нішевими браузерами, як Brave або Opera? Не хвилюйтеся, рішення все ще в межах кількох натискань. Найчастіше меню цих браузерів виглядає, як три крапки або іконка браузера, як от у Opera. У розділі Історія в Налаштуваннях знайдіть опцію очищення небажаних файлів (тобто видалення історії перегляду) та скористайтесь нею.


Інші браузери мають схожий алгоритм / Фото 24 Канал

Очищення кешу будь-якої програми

Якщо ви шукаєте глобальне рішення, яке працює для будь-якого застосунку, включно з браузерами, ви можете перейти до "Налаштувань", вибрати "Програми", знайти потрібний застосунок у списку і перейти до розділу "Сховище і кеш". Тут потрібно натиснути "Очистити кеш".


Очищаємо кеш будь-якої програми / Фото 24 Канал

Цікаво Як захистити застосунки на смартфоні за допомогою відбитків пальців

На завершення додамо, що очищення небажаних файлів з браузерів і застосунків може значно підвищити швидкість і продуктивність вашого телефону Android. Не дозволяйте низькій продуктивності дратувати і відволікати вас. Візьміть ситуацію під контроль і дайте своєму телефону необхідний поштовх за допомогою простого очищення небажаних файлів.