Хоча Samsung Galaxy S24 Ultra ще навіть не почав продаватися, він вже успішно витримав декілька тестів на падіння й подряпини, в тому числі й завдяки використанню титанових рамок довкола корпусу та нового міцного скла на екрані. Він також отримав рейтинг захисту від пилу та води IP68, але один з користувачів YouTube вирішив піти трохи далі й заморозив смартфон.

Дивіться також Samsung Galaxy S24 Ultra офіційно тут: детальні характеристики нового смартфона

Деталі експерименту

Galaxy S24 Ultra був не єдиним, хто потрапив до морозильної камери в цьому випробуванні, адже iPhone 15 Pro Max і Pixel 8 Pro зіткнулися з тим самим викликом. Всі три флагмани витримали 6-годинний тест на заморожування, що є свідченням того, наскільки добре преміальні смартфони сьогодні здатні протистояти навколишнім загрозам.

Перед тим, як покласти смартфони в коробку, яку потім заморозили, TechDroider хотів продемонструвати, що зарядні порти, динаміки та камери працюють належним чином. Після того, як контрольний список був пройдений, пристрої занурили у воду, а потім поставили до холодильника. Через шість годин почалося відтавання.

У певний момент блогеру здалося, що задні камери Galaxy S24 Ultra і Pixel 8 Pro розбилися, але, на щастя, це було помилкою – обидва флагмани вийшли неушкодженими.

  • Виявилося, що 6-годинний тест на заморожування не мав шкідливого впливу на внутрішні схеми в жодному з випадків.
  • У всіх трьох телефонах були перевірені динаміки, порти зарядки та об'єктиви камер. Спочатку на Galaxy S24 Ultra і Pixel 8 Pro з'явився невеликий туман, але згодом він розсіявся й телефони почали працювати в звичайному режимі.
  • Дисплеї всіх трьох моделей також працювали бездоганно, жодних збоїв в інтерфейсі не було помічено.

Дивіться повний запис експерименту: відео

Хоча це безумовно вражає, важливо зазначити, що ці три телефони були занурені на мінімальну глибину. На більшій глибині, де в гру вступає елемент гідростатичного тиску, корпусу смартфона складно відштовхувати воду, саме тому Galaxy S24 Ultra розрахований лише на глибину до 1,5 метрів. Можливо, в подальших тестах ми побачимо ще складніші умови.