При цьому вогонь залишає чорний вугільний слід. Його видно навіть на знімках із супутників.

Важливе: Зонд передав дані з-за межі Сонячної системи

Зокрема, наслідки масштабної пожежі побачив пристрій ASTER, розміщений на борту супутника Terra. Знімок був зроблений 3 листопада.

Наслідки пожеж у Каліфорнії/NASA

Як видно на фото, вогонь залишив темну вигорілу смугу. А жовті плями – це теплові сліди. Так виглядають місця, де вогонь ще тліє.

Наразі 86% вогню вже перебуває під контролем пожежників. Місцева влада вже скасувала евакуацію жителів. Як прогнозують к Національному міжвідомчому пожежному центрі, пожежонебезпечний сезон у Каліфорнії триватиме до грудня. Вже ближче до нового року мають початись дощі.

Що відомо про пожежі в Каліфорнії? Лісові пожежі вирують в Каліфорнії з 23 жовтня. Тоді влада ввела екстримальний рівень небезпеки. Пориви вітру в регіоні подекуди сягали 144 кілометрів на годину. Було евакуйовано 180 тисяч людей. У Лос-Анджелесі 2,2 мільйона осіб залишилися без електрики. У 2018 році внаслідок лісових пожеж у Каліфорнії загинули приблизно 100 людей.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно