Чого чекати від Pixel Watch 2

Годинник вийде в жовтні цього року, якщо компанія дотримуватиметься звичного графіку презентацій. Разом із ним, імовірно, покажуть і відповідну операційну систему Wear OS 4.

Дивіться також Журналісти дізналися обсяг пам'яті Apple Vision Pro: гарнітура залишить iPhone позаду

Поки що Pixel Watch 2 не виглядає досить серйозним оновленням у порівнянні з оригіналом, виходячи з останніх витоків характеристик.

18 серпня ґаджет з'явився в каталозі пристроїв Google Play Console під назвою Eos. Цей список зазвичай показує пристрої Android, до яких розробники можуть отримати доступ і використовувати їх під час розповсюдження додатків, і в цих списках зазвичай згадуються деякі технічні характеристики, а іноді можна побачити навіть зображення. Майже завжди ці списки є досить точними, тому можна ставитися до них серйозно.

  • Google Pixel Watch 2 вийде на ринок зі свіжим процесором Qualcomm SW5100, призначеним саме для такого типу ґаджетів. Торішня версія оснащена застарілим Exynos 9110, який вийшов іще в 2018 році й використовує 10-нанометровим техпроцес, що, звісно ж, позначилося на автономності годинника. Тож від Watch 2 явно слід очікувати довшого часу роботи.
  • Ви також отримаєте 2 гігабайти оперативної пам'яті. В цьому плані змін ніяких, але в поєднанні з новим чипом результат повинен бути геть інший, кращий.
  • Працюватиме годинник на новій Wear OS 4 з функцією резервного копіювання.
  • Друге покоління буде поставлятися з дисплеєм з роздільною здатністю 384x384, тоді як минуле покоління мало 450×450 пікселів. Попередні чутки припускали, що Google використає панель Samsung.

До презентації лишається не так багато часу, а отже зовсім скоро слід чекати нових витоків. Можливо, ми навіть побачимо перші фотографії годинника, або ж компанія розіграє свою традиційну рекламну кампанію, в рамках якої хтось "випадково забуде" годинник у ресторані чи на зупинці.