Характеристики Pixel Watch 2

У злитому рекламному ролику, який триває одну хвилину, міститься інформація про всі основні оновлення розумного годинника, включаючи безліч нових функцій для здоров'я. Інсайдерка Каміла Войцеховська також надала документ, який демонструє порівняння з попереднім поколінням, але видання не публікувало файл. Тут, наприклад, оновлений датчик здоров'я, який ми бачили в попередніх витоках і офіційних тизерах, підтвердження наявності датчика температури шкіри, використання функцій Fitbit Stress, які походять від датчика EDA та багато іншого.

Дивіться також Витік маркетингових матеріалів розкрив усі характеристики Google Pixel 8 і 8 Pro

Pixel Watch 2
Pixel Watch 2 / Фото Google

  • Новий датчик пульсу: Pixel Watch 2 буде оснащений багатоканальним датчиком пульсу від Fitbit, який, як стверджується, забезпечує більш точне та надійне вимірювання частоти серцевих скорочень навіть під час інтенсивних фізичних навантажень.
  • Функції здоров'я: Pixel Watch 2 також використовуватиме систему управління стресом від Fitbit, яка буде відстежувати реакції тіла для виявлення стресу в організмі користувача. У таких ситуаціях користувачеві буде запропоновано зареєструвати свій поточний настрій і запропонують варіанти втручання – дихальні вправи, прогулянка чи інше. Для виявлення стресу Google використовуватиме дані з датчика EDA (безперервна електродермальна активність у поєднанні з пульсом і частотою дихання).
  • Фітнес-функції: Pixel Watch 2 розпізнає сім найпоширеніших видів тренувань, серед яких біг і їзда на велосипеді на свіжому повітрі. Він також надсилатиме автоматичні нагадування про початок і закінчення тренувань. Ще одна функція для фітнесу – Pace Training, яка буде контролювати ваш темп.
  • Функції безпеки: Google оновив функції безпеки на Pixel Watch 2. "Перевірка безпеки" дозволить користувачам запланувати таймер для певних ситуацій. Коли таймер закінчиться, годинник запропонує користувачам підтвердити, що з ними все гаразд, чи вони хочуть почати ділитися своїм місцезнаходженням або зв'язатися з екстреними службами. У разі відсутності відповіді, запрацює функція "Екстрений обмін", яка передасть дані про місцезнаходження та ситуацію в реальному часі екстреним службам. Emergency Sharing також можна використовувати з окремими контактами, щоб вони знали ваше місцезнаходження в реальному часі. Ця функція також може увімкнути обмін медичною інформацією з екстреними службами.
  • Час автономної роботи: Pixel Watch 2 забезпечить 24 години автономної роботи з постійно увімкненим дисплеєм. Також стверджується, що він заряджається на цілий день всього за 75 хвилин.

Pixel Watch 2 / Фото Google

Дизайн та кольори Google Pixel Watch 2

Pixel Watch 2 має оновлену задню частину з трьома новими датчиками. Google також використав 100-відсотковий алюміній для Pixel Watch 2.

Він буде доступний у чотирьох колірних комбінаціях: поліроване срібло/Bay, матовий чорний/Obsidian, шампанське золото/Hazel та поліроване срібло/Porcelain.

Google також додала нові ремінці:

  • Новий синій ремінець Active і білий ремінець під колір Pixel 8 Pro.
  • Кораловий, синій, чорний, чорний і порцеляновий ремінці серії "Sport".
  • Металевий тонкий ремінець.
  • Синя версія ремінця Woven.

Загалом, Pixel Watch 2 виглядає так само, як і перше покоління, з круглим безрамковим дисплеєм і коронкою, що обертається збоку.