Куди зникли нагадування

У повідомленнях користувачів зазначається, що іконка будильника, яка раніше використовувалася для встановлення нагадувань для повідомлень, більше не відображається на панелі інструментів при виборі повідомлення.

Дивіться також Instagram вперше за кілька років додав нові фільтри та інструменти для користувачів

Попри те, що ярлик "Нагадати через 1 годину" у вхідних повідомленнях все ще функціонує, повна функціональність нагадування, схоже, відсутня. Видалення цієї функції є несподіваним, оскільки вона була запроваджена у 2019 році і відтоді набула популярності серед користувачів.

Інтеграцію теж прибрали

Окрім нагадувань про повідомлення, також відсутня функція інтеграції з Google Фото, яка дозволяє користувачам завантажувати відео в хмару і ділитися ними у вигляді посилань. Ця функція, відома тим, що дозволяє обмінюватися високоякісними відео без обмежень SMS/MMS, тепер повністю відсутня в налаштуваннях програми "Повідомлення".

Читайте на сайті Хакери можуть використати ваш календар Google для контролю шкідливих програм

Подібні інциденти вже траплялися в минулому, зокрема, з вилученням функції "Перегляд повідомлень за категоріями", яка фільтрувала особисті та ділові повідомлення.

Наразі Google ще не відновив зниклі функції в Google Повідомленнях. Користувачі сподіваються, що компанія оперативно розгляне і виправить ці проблеми, відновивши функціональність, яка стала невід'ємною частиною їхнього досвіду роботи з повідомленнями.