Серед нещодавно доданих фільтрів є опції, які вносять тонкі корективи до фотографій, редагуючи такі аспекти, як колір і тон. На противагу цьому, інші надають більш широкі можливості редагування, позбавляючи користувачів необхідності покладатися на зовнішні застосунки, такі як VSCO і Picsart.

Читайте на сайті Більше анонімності: Instagram дозволить вимикати функцію, яка досі була обов'язковою

Це перше розширення набору фільтрів за останні роки, що дозволяє користувачам регулювати інтенсивність ефектів за допомогою зручного повзунка.

Розділ "Ролики" отримає додаткові інструменти для роботи з короткими кліпами.

Наразі Instagram тестує такі функції:

  • масштабування,
  • обрізка,
  • обертання кліпів.

Крім того, очікується, що незабаром будуть інтегровані кнопки скасування та повтору. Англомовні користувачі в деяких країнах отримають десять нових голосів синтезатора мови, а також розширений набір шрифтів, включаючи варіанти накреслень для покращення читабельності.

Наразі Instagram тестує функціонал створення стікерів як з особистих галерей, так і з інших матеріалів на платформі. Оновлення також включає покращені функції, такі як спрощений перегляд чернеток, швидкий доступ до аудіо в Reels та покращена статистика переглядів для творців контенту.

Дивіться також Instagram дозволить створювати стікери для Reels і Stories прямо з ваших фотографій

За словами адміністрації Instagram, майбутні доповнення дозволять авторам отримувати інформацію про кількість переглядів кожного з їхніх відео в найближчі місяці.