Що відомо

Повідомляється, що компанія вже тестує нову можливість серед обмеженого кола людей. Вона дозволить користувачам створювати кастомні стікери зі своїх фотографій, а в деяких випадках і з чужих. Їх можна буде розмістити у Reels та Stories, а в майбутньому, можливо, й надсилати в особистих повідомленнях, хоча компанія про це нічого не говорить. Для DM вона готує іншу функцію, яка дозволить згенерувати стікер за допомогою текстового запиту для штучного інтелекту.

Дивіться також Instagram нарешті додасть функцію, якої ми потребували з моменту появи Stories

Інструмент вибирає об'єкт на фото і видаляє фон, створюючи вільно плаваючий стікер, який можна розмістити поверх іншого контенту. Це нагадує відповідну функцію в iOS від Apple.

Процес виокремлення головного елемента з фону та перетворення його на стікер
Процес виокремлення головного елемента з фону та перетворення його на стікер / Фото Instagram

Адам Моссері, глава Instagram, коротко продемонстрував, як це працюватиме, у відеоролику, опублікованому на його каналі. Він також сказав, що, окрім створення стікерів з фотографій, збережених на телефоні, користувачі зможуть робити їх з "відповідних зображень, які ви бачите в Instagram".

Ми тестуємо спосіб перетворення фотографій на кастомні стікери для використання в роликах та історіях. Ви можете створювати стікери з власних фотографій у вашій камері або з відповідних зображень, які ви бачите в Instagram,
– сказав Моссері.

Моссері не поділився жодними подробицями про терміни впровадження функції, але каже, що компанія думає над тим, щоб користувачі могли забороняти створення стікерів з їхніх фотографій. Поки функція розробляється й тестується, вона може багато разів змінитися.