Генеральний директор Сундар Пічаї оголосив, що Google працює в "складному макроекономічному середовищі", і сказав співробітникам, що це можливість "глибоко подумати про зміни", які компанія повинна внести. Аудіозапис зустрічі потрапив у руки журналістів.

Цікаво Міфічний офіс Meta: чому не закривають представництво у росії та чи буде воно колись в Україні

Що зміниться в Google

  • Перш за все керівництво збирається скоротити кількість так званих OKR – цілей і ключових результатів. Це системи встановлення та досягнення цілей, яку використовують Google та інші технологічні компанії. Їх кількість уріжуть на третину.
  • Крім того, буде скорочено кількість "непотрібних зустрічей", що допоможе співробітникам краще керувати своїми календарями.

Зазначимо, що ці зміни є наслідком проведеного раніше опитування, в рамках якого намагалися знайти способи покращити концентрацію та ефективність усередині компанії. Пічаї сказав, що співробітники надіслали понад 6000 відповідей і найбільше їх було навколо внутрішніх систем та програм Google, які давно викликають розчарування серед команди.

Ще одним проханням було введення нових працівників та покращення їх навчання. Неясно, чи виконає компанія це, адже раніше вона навпаки збиралась сповільнити темпи найму на роботу, а потім і взагалі оголосила двотижневу паузу.