Під час зустрічі перша леді наголосила на важливості вирішення цих питань і закликала Google внести необхідні корективи для покращення користувацького досвіду для українців.

Читайте на сайті Оновіть негайно: у WinRAR знайшли серйозну вразливість, яку використовують державні хакери

Вона заявила:

Ми просимо вас відокремити Україну від географічної приналежності до простору СНД у налаштуваннях YouTube і змінити автоматичну доставку російськомовного контенту для користувачів з України та з українських IP-адрес, а також змінити автоматичну доставку рекомендованого та популярного контенту для українців з російської на українську та європейську мови.

Цей запит відображає постійні зусилля українського бізнесу, спрямовані на популяризацію державної мови та збільшення кількості запитів в пошукових системах українською мовою. Зустріч між Першою леді та представниками Google вкотре наголошує на важливості цього питання для українського уряду та пересічних українців.

Корисно Безпека дитини в месенджері: про що потрібно знати юним користувачам та як налаштувати акаунт

Вимога українського уряду щодо дерусифікації та мовних коригувань збігається з ширшими глобальними дискусіями про важливість мовного та культурного розмаїття на онлайн-платформах, і буде цікаво побачити, як Google відреагує на ці занепокоєння в найближчі місяці.