Що відомо про новий сервіс? Сервіс надає доступ до більш ніж 350 ігор і додатків, вже опублікованих в Google Play, без вбудованих банерів та мікротранзакцій, повідомляється в офіційному блозі компанії.

Читайте також: Опалення у київських квартирах можна регулювати через смартфон

В раніше завантажених додатках, що входять в підписку, буде розблоковано весь доступний контент. У список не включені популярні ігри та софт, включаючи Terraria, Monument Valley, Risk, Star Wars: Knights of the Old Republic і AccuWeather, LIMBO, Lichtspeer, Mini Metro, Old Man's Journey та багато інших. Список доступних тайтлів буде поповнюватися щомісяця.

Сімейний доступ. Користувачі сімейного доступу в Google Play можуть ділитися підпискою Play Pass з п'ятьма іншими членами сім'ї, кожен з яких отримає індивідуальний доступ до Play Pass незалежно від активності інших. Для зручності навігації ігри та програми, які входять в підписку, будуть відзначені в магазині спеціальним логотипом у формі квитка.

Презентація сервісу Play Pass – дивіться відео

Доступність. Сервіс доступний на мобільних пристроях, ноутбуках і планшетах з Android 4.4 і вище, а також Google Play версії 16.6.25 і новіше. Запуск Google Play Pass відбудеться до кінця вересня.

Ціна. Всім користувачам буде доступна 10-денна пробна підписка, протягом перших 12 місяців вартість підписки складе 1,99 долара на місяць, потім 4,99 долара на місяць. На момент релізу сервіс стане доступний на території США, дата запуску в інших регіонах буде оголошена пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно