Про це повідомляє 3DNews.

Читайте також: Нова хвороба: в Британії будуть лікувати ігрову залежність

У Османської імперії є великий інструментарій для успішних завоювань. Державі доступні два типи унікальних юнітів – берберські пірати і яничари. Перші використовуються на ранніх етапах, другі відрізняються низькою ціною і потужністю, але дають штраф для населення в незавойованих поселеннях.

Унікальним умінням "Османської імперії" є "Велика турецька бомбарда" – воно посилює облогові загони і знижує їх вартість.

Civilization VI: Gathering Storm
Скріншот з гри Civilization VI: Gathering Storm

Навик Сулеймана Пишного називається "Великий візир". Він дозволяє найняти ексклюзивного губернатора Ібрагіма-пашу. Той відрізняється власним древом розвитку і може працювати навіть на території іншої держави.

Унікальною будівлею Османської імперії виступає великий базар. Він замінює стандартний банк, надаючи важливі ресурси і додатковий достаток народу.

Civilization VI: Gathering Storm
Скріншот з гри Civilization VI: Gathering Storm

Нарешті, останньою особливістю держави є збереження колишньої кількості людей в завойованих містах з бонусами до лояльності.

Трейлер Civilization VI: Gathering Storm – дивіться відео

Відзначимо, вихід Civilization VI: Gathering Storm запланований на 14 лютого.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно