Як повідомляє Overclockers, під час презентації розробники пообіцяли випустити The Outer Worlds до кінця 2019 року без точних часових прив'язок.

Читайте також: Якою буде Sony PlayStation 5: всі деталі про нову приставку

Дата релізу. Раніше в мережі з'являлася ймовірна дата релізу 6 серпня, однак офіційний реліз призначили на 25 жовтня.

Трейлер гри The Outer Worlds – дивіться відео

Реакція критиків. На Metacritic гра The Outer Worlds отримала 86 балів зі 100, що більше оцінки Fallout: New Vegas з її 84 балами. Окрім того, авторитетні ігрові видання присудили свої бали космічній грі:

  1. PlayStation LifeStyle – 100;
  2. Game Informer – 93;
  3. Push Square – 90;
  4. Destructoid – 90;
  5. TheSixthAxis – 80;
  6. GamesRadar+ – 80;
  7. The Digital Fix – 70.

Більшість критиків хвалить The Outer Worlds за приголомшливі візуальні ефекти, захоплюючу історію і серйозну варіативність проходження.

Але є і не дуже хороші оцінки, щоправда, це рідкість. Наприклад, ресурс GamingTrend поставив грі 65 балів, розкритикувавши "дерев'яну" бойову систему і варіативну, але легку і поверхневу історію.

Що відомо про розробників? Відзначимо, над The Outer Worlds працювала студія Obsidian Entertainment, яка причетна до випуску таких ігор, як Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Fallout: New Vegas, Neverwinter Nights 2, Pillars of Eternity та інших цікавих проектів. Більш того, Obsidian Entertainment заснована вихідцями з легендарної Black Isle Studios, з-під пера яких вийшли Fallout 1/2, Planescape: Torment і Icewind Dale.

Що відомо про гру The Outer Worlds? Це велика RPG з відкритим світом, для завершення якої потрібно від 15 до 40 годин. Проект буде заснований на Unreal Engine 4 від Epic Games, тому мабуть з'явиться і в Epic Games Store. Хоча дана інформація поки не підтверджена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно