Що відомо про нову уразливість

До теми: Назвали найкращий безкоштовний антивірус

Згідно зі звітом компанії Check Point, яка спеціалізується на питаннях кібербезпеки, під загрозою опинилися власники популярних смарт-лампочок Philips Hue. Вони підключаються до екосистем розумного будинку на базі протоколу Zigbee.

Виявлена ​​уразливість дає змогу хакерам отримати доступ до чужих комп'ютерів, використовуючи ноутбук і нескладне радіоустаткування. Доступ здійснюється через концентратор, який об'єднує різні прилади в локальну мережу.

Як зламують комп'ютер через розумні лампи – дивіться відео

Виправлення уразливості

Philips вже підтвердила наявність проблеми і випустила спеціальний патч для фірмових освітлювальних приладів. При цьому компанія за замовчуванням не оновлює прошивку розумних ламп в автоматичному режимі – користувачам необхідно активувати функцію апдейта самостійно.

Список інших пристроїв з підтримкою Zigbee – потенційно уразливих для злому – ще не опублікований.

Повідомляється, що Amazon почала внутрішнє тестування власної смарт-продукції, включаючи розумні колонки Echo. Про підготовку переходу на універсальний протокол раніше також повідомляли Google і Apple.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно