Як повідомляє сам Рогозін на своєму телеграм-каналі, блокування є тимчасовим. Однак воно буде зняте лише за умови видалення твіта, спрямованого проти України.

Цікаво Хроніки Рогозіна: Роскосмос оголосив список підприємств України, які хоче привласнити собі

Що відомо

У провокаційному дописі рашист написав таке: "Взагалі те, що виросло на місці України, являє собою екзистенційну загрозу російському народу, російській історії, російській мові та російській цивілізації. Якщо не покінчимо з ними, як, на жаль, не покінчили з ними наші діди, доведеться гинути, але закінчувати ще більшою ціною нашим онукам. Тому давайте краще ми з цим покінчимо. Раз і назавжди. Заради наших онуків."

Якщо я не підкоряюся, вони не знімуть блокування з облікового запису, де у мене понад 808 тисяч підписників. Я не вважаю моє повідомлення помилковим. Я вважаю його абсолютно вірним. Кнопку "Видалити" тиснути не буду,
– повідомляє Рогозін.

Повідомлення, яке отримав Рогозін / Фото Дмитра Рогозіна

Російський політик додає, що публікує твіти з 2009 року, коли ще займав іншу посаду. Він використовував сторінку для "полеміки з західними ЗМІ та офіційними сторінками НАТО на ЄС". Зараз його твітер веде хтось із помічників, який копіює публікації з каналу в телеграмі.

На жаль, твіттер перетворився на смітник, трибуну для екстремістів і рупор антиросійської пропаганди,
– такими словами завершується допис.

Варто зазначити, що останніми роками Рогозін використовував соцмережу скоріше для того, щоб зганьбитися перед усім світом, публікуючи різноманітну нісенітницю та вступаючи в сварки з Ілоном Маском, якого, судячи з усього, палко ненавидить. Він звинувачував мільярдера у намаганнях захопити владу в світі, дорікав йому за передачу Україні обладнання Starlink, рекомендував назви для нової соцмережі – всі дивним чином були пов'язані з туалетом. Крім того, нещодавно він оголосив список підприємств України, які хоче привласнити Росія.