Напередодні нової заяви Цукербергу, схоже, урвався терпець від нескінченних коливань настрою Маска. Останній постійно змінював свою думку про двобій, висував різні пропозиції щодо місця, просив відкласти зустріч через операцію, але так і не відповів на офіційний запит і нічого не підтвердив, тоді як Цукерберг заявив про готовність битись практично в будь-який день та в будь-якому місці. Врешті глава Meta написав: "Якщо Ілон коли-небудь серйозно задумається про реальну зустріч та офіційний захід, він знає, як зі мною зв'язатися". Він заявив, що "ми всі можемо погодитися, що Ілон несерйозний, і настав час рухатися далі" замість того, щоб потакати жартівливій невизначеності, яка досі супроводжувала цей дикий задум.

Дивіться також Ілон Маск не хоче битись у клітці з Цукербергом – погоджується на "благородні" дебати

Ілон їде в гості

Тепер, коли запланований поєдинок у клітці між Марком Цукербергом та Ілоном Маском, здається, зірвано, Маск заявляє, що з'явиться без попередження до будинку Цукерберга, щоб битися з ним.

"Для тест-драйву Tesla FSD [система автономного водіння або автопілот] в Пало-Альто сьогодні ввечері я попрошу машину під'їхати до будинку @finkd [хендл Цукерберга в Twitter/X]. Також ми будемо тестувати відео з X livestream [функція прямих трансляцій у Twitter/X, яку Маск представить найближчим часом], щоб ви могли стежити за нашою пригодою в реальному часі! Якщо нам пощастить і Цук дійсно відчинить двері, битва розпочнеться!"

The Verge отримало коментар від прессекретаря Цукерберга в Meta, Іски Саріча: "Марк зараз подорожує, і його немає в Пало-Альто. Крім того, Марк серйозно ставиться до цього виду спорту і не збирається битися з кимось, хто випадково з'явився в його будинку".

Цукерберг, який регулярно тренується і бере участь у турнірах з джиу-джитсу, наполягав на тому, щоб бій був професійно організований за участю UFC. Він хотів би привернути до нього загальну увагу з метою благодійності та привернення уваги до професійних спортсменів. У якийсь момент навіть пішли чутки, що це станеться в Римі, але італійський уряд швидко спростував цю інформацію.