Ілон Маск, здається, вже пошкодував про свої слова щодо двобою з Марком Цукербергом, які сам же пропонував провести у клітці. Те, що починалося як жарт, зайшло занадто далеко й тепер двоє давніх ворогів, схоже, всерйоз сприймають майбутній поєдинок. Нещодавно Маск спробував зіскочити з теми, заявивши, що йому необхідна операція та час на відновлення, але це, схоже, не дуже допомогло. Тепер йому запропонували нову ідею, яку 52-річний мільярдер радісно підхопив.

Дивіться також Мама заборонила: Ілон Маск не битиметься з Марком Цукербергом у клітці

Дебати

Куратор TED Кріс Андерсон запропонував провести "дебати в клітці" під назвою "Як побудувати дивовижне майбутнє". Згідно з його баченням, це повинен бути словесний двобій "без жодних заборон", який транслюватиметься в X, яка саме готується повернути прямі трансляції на платформу, та Instagram.

Маска довго просити не довелося:

Це теж звучить як гарна ідея. Це дійсно боротьба як (я вважаю) благородний вид спорту. Ми також сподіваємося зі смиренням висловити наше захоплення тими, хто боровся раніше за благородні цілі,
– написав він у відповідь.

Після цього Андерсон продовжив, зауваживши, що "у 15% боїв ММА хтось отримує струс мозку", що призводить до втрати таких цінних клітин мозку, що було б вельми сумно для таких людей як Маск та Цукерберг. Він також позначив у дописі главу Meta, але той досі не відповів.

Наразі неясно, чи відбудеться бій узагалі, адже ситуація змінюється чи не щодня. Минулого тижня Цукерберг був готовий кинутися в бій прямо тут і зараз. "Я готовий сьогодні", – написав він у Threads, відповідаючи на публікацію, в якій Маск стверджував, що "цілий день качає штангу, готуючись до бою".

Я запропонував 26 серпня, коли він уперше кинув виклик, але він не підтвердив,
— написав Цукерберг.

Цікаво, що Маск дійсно сподівається на свою перемогу попри те, що Цукерберг багато років займається бразильським джиу-джитсу. Цей досить виснажливий бойовий вид спорту, який розвиває, зокрема, витривалість. "Якщо бій буде коротким, я, ймовірно, виграю, – писав Ілон. – Якщо довгий, він може перемогти за рахунок витривалості".

Витривалість точно не буде сильною стороною Маска. За його словами, він важить майже вдвічі більше за Цукерберга і веде сумнівний спосіб життя.