Згідно з даними джерела, Tesla подала заявку до комісії з комунальних підприємств штату Техас на дозвіл стати роздрібним постачальником електроенергії. Проте це не означає, що компанія постачатиме електроенергію населенню.

Цікаво Кого чекає Україна: які компанії мають офіційні представництва, а про які ми лише мріємо

Що задумав Ілон Маск

Tesla Energy Ventures, як припускає TechCrunch, для початку спробує закріпитися в енергетичному бізнесі, що посприяє подальшим планам і діяльності Tesla.

Крім цього, компанія подала заявки на використання декількох окремих акумуляторних батарей в Техасі, що обслуговуються компанією Lone Star — на 100 і на 250 мегават.

Якщо комісія задовольнить заявку, компанія зможе безпосередньо продавати клієнтам електрику, купуючи її гуртом у сторонніх виробників.

Ймовірно, до такого кроку спонукали події минулої зими, коли у лютому в Техасі відбулося різке похолодання, а також кілька сильних штормів – все це призвело до того, що мільйони жителів залишилися без електрики й води на кілька днів. Дефіцит електроенергії був настільки відчутним, що влада зобов'язала Samsung зупинити роботу двох фабрик з виробництва мікросхем. Ця подія відома як Техаська енергетична криза.