Чергова витівка Маска

"Через кілька місяців я відмовлюся від свого телефонного номера й буду використовувати тільки X для текстів і аудіо/відео дзвінків", – заявив мільярдер на своїй сторінці. Якщо Маск реалізує цю ідею, він змусить усіх не просто платити за Premium, а й підписатися на нього.

Дивіться також Ілона Маска вдруге назвали найбільш переоціненим генеральним директором

Річ у тім, що отримувати дзвінки на X може будь-хто, але розпочати їх – лише передплатники X Premium. Крім того, за замовчуванням на платформі можуть дзвонити одне одному лише взаємні підписники. Щоб зателефонувати користувачеві, який вас не відстежує, він повинен надіслати вам пряме повідомлення принаймні один раз до цього.

Як можна зрозуміти, це може обернутися для самого Маска певними наслідками. Адже йому, як генеральному директору кількох багатомільярдних компаній, який мусить звітувати перед інвесторами (такими ж бізнесменами, як і він сам), потрібно постійно бути на зв'язку. Чи може він дозволити собі просто вимкнути телефон і змусити найбагатших людей планети реєструватися в твітері, чекати взаємної підписки й купувати Premium, перш ніж отримати змогу додзвонитися до нього?

У Ілона Маска довгий список дивних задумів, які не завжди збувалися, і не менш дивних вчинків, які змушували громадськість сумніватися в його здатності керувати компаніями. Чого тільки вартує бій у клітці з Марком Цукербергом, який так і не відбувся, але про який сам Маск не замовкав кілька місяців. Однак ця витівка може коштувати йому занадто дорого.

Хай там як, але це може бути лише рекламний трюк, щоб зайвий раз вивести повідомлення про аудіо- та відеодзвінки на X в світові новини.