Раніше ми вже писали про те, які прилади можуть вам знадобитися під час осінньо-зимових блекаутів, якщо вони будуть. Тепер 24 Канал підготував перелік конкретних ґаджетів, які будуть корисним доповненням у вашому арсеналі та стануть в пригоді у походах влітку, наприклад.

Читайте на сайті Як правильно обрати зарядну станцію для ґаджетів

Кемпінгова піч BioLite

У ситуаціях, коли відключення електроенергії може тривати тривалий час, наявність засобу для заряджання телефону може бути життєво важливою. Піч BioLite Camp Stove слугує не лише приладом для приготування їжі, але й зарядним пристроєм для телефону.

Спалюючи легкодоступну біомасу, вона виробляє енергію для підтримки роботи ваших пристроїв. Хоча для повної зарядки телефону може знадобитися деякий час, наявність цього гаджета під рукою може забезпечити додаткову енергію, необхідну для здійснення важливих дзвінків у надзвичайних ситуаціях.


Піч BioLite / Скриншот 24 Каналу

Піч продається у двох модифікаціях і вартує від 3 до 6 тисяч гривень. За ці ж гроші можна придбати кілька додаткових павербанків, однак цей ґаджет може знадобитися вам і для літнього відпочинку.

Персональний фільтр для води

Доступ до чистої води залишається критичною потребою. За певних умов під час відключень світла можуть бути і проблеми з постачанням води. Персональний фільтр для води, наприклад LifeStraw, пропонує надійне рішення для очищення води з різних джерел, гарантуючи очистку води навіть під час тривалих відключень електроенергії.

Цей портативний фільтр є доступним і відносно недорогим, що робить його незамінним інструментом для тих, хто стикається з перебоями у водопостачанні. Крім того, він неодмінно стане в пригоді під час походів.


Персональний фільтр / Фото LifeStraw

Вогниво

З настанням темряви та зниженням температури дуже важливо залишатися в теплі та освітленими. Компактне вогниво виробляє інтенсивну іскру температурою 3000 градусів за Цельсієм, що робить розпалювання вогню швидким та ефективним.

Така штукенція здатна забезпечити до 12 000 іскор і є безцінним інструментом в похідному спорядженні. В домашніх умовах його використання може й не знадобитися, однак рекомендуємо також запастися кількома запальничками та сірниками.


Вогниво / Скриншот 24 Каналу

Світлодіодний ліхтар на сонячних батареях

Орієнтуватися в темряві під час відключень електроенергії може бути складно. Світлодіодний сонячний ліхтар – це надійний інструмент, який неодмінно знадобиться вдома.

Окрім ліхтариків на звичайних батарейках та акумуляторах рекомендуємо придбати також кілька ліхтариків на сонячних батареях, які можна буде поставити на підвіконня або на балкон для зарядки. Це можуть бути як спеціалізовані ґаджети, так і звичайні садові ліхтарики від найдешевших до дорожчих моделей з дистанційкою та кількома режимами.


Садовий ліхтарик на сонячних батареях / Скриншот 24 Каналу

Грілка для рук

Відключення електроенергії часто позбавляють нас і тепла. Перебуваючи в холодному приміщенні дуже важливо зігрітися і ручні грілки допомагають у цьому дуже добре.

Наприклад Zippo Hand Warmer забезпечує ефективне і тривале тепло, пропонуючи вдесятеро більше тепла, ніж одноразові грілки для рук. За допомогою однієї заправки можна комфортно зігріватися до 12 годин. Її безполуменева робота гарантує безпеку, а культовий дизайн додає нотку стилю до вашого набору для підготовки до відключення електроенергії.


Грілка для рук / Фото Zippo

Мультитул

Універсальний мультиінструмент завжди корисна річ в арсеналі різноманітні моделі, які можуть запропонувати до 16 функцій, що робить його практичним для широкого спектру завдань у приміщенні.


Мультитул / Скриншот 24 Каналу

Дивіться також Генератор для дому: як вибрати й на що при цьому звернути увагу

Наявність цих необхідних гаджетів під рукою може забезпечити спокій та підвищити вашу готовність до перебоїв з електропостачанням протягом осінніх та зимових місяців. Незалежно від того, чи ви вже пережили відключення електроенергії, чи тільки починаєте свій шлях до готовності, ці інструменти стануть цінним доповненням до вашого набору інструментів для надзвичайних ситуацій.