Портал GameReactor зміг взяти інтерв'ю у Павла Саско – провідного дизайнера квестів найочікуванішої гри наступного року. Розробник пообіцяв, що змусить геймерів лити сльози.

Читайте також: Дату виходу гри The Last of Us Part II випадково розкрили: деталі

Що відомо про квести у грі? Журналіст видання поговорив з розробником Cyberpunk 2077 про квест Кривавого Барона з третього "Відьмака" і запитав, чи варто чекати чогось подібного від нової гри CD Projekt RED. Здається, Павло Саско дуже впевнений в тому, що він робить.

О, повірте: ми змусимо вас ридати. По-іншому просто бути не може. Ми робимо все для того, щоб буквально приклеїти геймера до екранів. Буде з чого посміятися, буде з чого полити сльози і буде на що розлютитися,
– наголосив Саско.

"Одна з моїх головних цілей при створенні гри – змусити гравців на найглибшому емоційному рівні відчути все те, що відбувається. Бережіться, я йду по ваші душі", – додав дизайнер.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Дата виходу гри. Наскільки успішно Павло Саско впорається зі своїм завданням користувачі дізнаються вже 16 квітня 2020 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно