Windows 11 23H2 була випущена в жовтні 2023 року і представила кілька нових функцій і поліпшень, таких як перероблене меню "Пуск", нова панель завдань, оновлений застосунок "Налаштування", а також підвищена безпека і продуктивність.

Читайте на сайті Як виправити "синій екран смерті" у Windows: найпоширеніші помилки та їх рішення

За словами Microsoft, це оновлення надасть користувачам більш сучасний та узгоджений досвід роботи на всіх пристроях.

Що потрібно робити?

Процес автоматичного оновлення буде поступовим і надаватиме пріоритет пристроям, які найбільш сумісні з оновленням, використовуючи технології штучного інтелекту, щоб зменшити ризик виникнення несподіваних проблем.

Пристрої, які можуть зіткнутися з проблемами через оновлення, будуть переміщені в кінець черги. Користувачі також можуть перевірити наявність оновлення вручну через налаштування Windows Update.

Користувачі, які не бажають оновлюватися до Windows 11 23H2, можуть відмовитися від автоматичного оновлення, змінивши налаштування Windows Update або скориставшись функцією "Призупинити оновлення".

Дивіться також Як встановити Windows 11 на комп'ютер, який не відповідає вимогам системи

Windows 11 23H2 – це друге велике оновлення для Windows 11, яке було випущено в червні 2023 року як безкоштовне оновлення для відповідних користувачів Windows 10. Корпорація Майкрософт планує випускати одне функціональне оновлення для Windows 11 щороку, а також щомісячні якісні оновлення та виправлення безпеки.

Очікується, що наступне оновлення під кодовою назвою Sun Valley вийде в жовтні 2024 року і принесе ще більше змін у користувацький інтерфейс і функціональність Windows 11.